LT | EN

Vežėjų civilinės atsakomybės draudimas

Vežėjų automobiliais civilinės atsakomybės draudimas, vežėjų žinomas kaip „CMR“ draudimas, yra vienas aktualiausių draudimų vežėjams. Santykius tarp vežėjo, krovinio siuntėjo, krovinio gavėjo ir krovinio savininko, vykdant pervežimą, reglamentuoja 1956 m. Ženevoje pasirašyta Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija (CMR-TKVS), populiariai vadinama CMR konvencija.

CMR draudime draudimo objektas yra ne pats pervežamas krovinys, bet vežėjo atsakomybė, ir šiuo draudimu yra atlyginami tie nuostoliai, dėl kurių atsiradimo iškyla vežėjo atsakomybė bei kuriuos privalo atlyginti vežėjas. Draudimo kompanija atlygina nuostolius dėl krovinio praradimo bei apgadinimo, o taip pat krovinio gelbėjimo išlaidas bei prisiima atsakomybę už nuostolius dėl krovinio pristatymo pavėlavimo.

Draudimo suma yra nustatoma vienam įvykiui kiekvienai draužiamai transporto priemonei. Išmokėjus draudimo išmoką, draudimo suma sutarties galiojimo metu lieka nepakitusi.

« Atgal
UŽPILDYKITE ŽEMIAU PATEIKTĄ ANKETĄ IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS.

Pastaba: visi Jūsų įvesti duomenys į sistemą bus naudojami tik draudimo sutarties ar draudimo pasiūlymo sudarymui ir nebus perduoti tretiesiems asmenims.

com-h257.png
gj-h257.png
ld2-h257.png
BTA-logo-RGB.PNG
if2-h257.png
Bunda_logo_new.png
ERGO_Red_RGB.png